Projektowanie i stylizacja wnętrz

Najpierw było hobby, a nawet pasja. Obecnie projektowanie wnętrz to mój zawód wykonywany… nie bez satysfakcji!

Udział w zajęciach Szkoły Projektowania i Aranżacji Wnętrz Art Studio pozwolił mi na usystematyzowanie zbieranej latami wiedzy i utwierdził w wyborze zawodu projektanta.

Już pierwszy z realizowanych projektów przyniósł mi uznanie w postaci publikacji na łamach magazynów Dom & Wnętrze oraz Cztery Kąty. Ostatnio ukazały się kolejne publikacje.

Początkowo moim znakiem firmowym był styl rustykalny, dworkowy, niejako naturalny dla większości Polaków. Obecnie najlepiej odnajduję się w stylu eklektycznym, pozwalającym łączyć stylistykę  różnych epok i mód w harmonijną całość.

Projektuję wnętrza pod kątem stylu życia domowników. Inne są założenia projektowe mieszkania dla singla, inne – domu dla rodziny z dziećmi i zwierzętami domowymi. Inaczej projektuje się mieszkanie kupione w celach inwestycyjnych. Nie ma w tym nic odkrywczego, ale nadal rzadko spotyka się stylowe wnętrza rzeczywiście odpowiadające potrzebom zamieszkujących je osób. Nadal mało osób zdaje sobie sprawę, że udany projekt może w istotny sposób zwiększyć wartość nieruchomości.

Poszukiwanie i zdefiniowanie stylu Klienta i nadanie jego mieszkaniu jak najbardziej osobistego charakteru – tak by przypominało dom, a nie showroom – jest w procesie projektowania najbardziej satysfakcjonujące – dla obu stron.

Oba powyższe założenia znalazły odzwierciedlenie w nazwie mojej firmy – HOMESTYLING.

Artstrona | PandaArt.pl